Uitslagen
|
Programma
|
Evenementen
|
Inschrijven Nieuwsbrief
KNVB
| Voetbalquiz 2011… |
| Geschreven door Henk Eberson |
Het inschrijfformulier hing al weken op het publicatiebord in de kantine. Ondanks dat ik er bijna dagelijks kom was het me toch niet gelukt om samen met Mari Loonen, mijn partner voor deze quiz, als oudste koppel boven aan de lijst te staan. Maar o.k. de eerste zullen nog steeds de laatste zijn en niet andersom. En dat bleek dus ook. Zaterdag 17 december, het 1e en 2e elftal moesten nog even de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop thuis afwerken en daarna kon het echt beginnen. De aanvangstijd van de Quiz was op 18.00 uur gepland want dat was de meest aantrekkelijke tijd volgens de commissie Mark, Rob en Hans. Zoals altijd en zoals dat hoort bij Olympia waren een aantal koppels te laat dus die werden dan maar automatisch in ronde 3 ingedeeld. Ik had voorronde 2 geloot zodat Mari en ik nog vlug wat dingen konden doornemen want vandaag moest het dan eindelijk gaan gebeuren. Samen al 5 keer meegedaan, ja de Quiz vierde het 1e lustrum, en van een 1e naar een 2e ronde en daarna een halve finale moest er dan toch eindelijk een finale inzitten. Er gingen drie koppels per ronde door en warempel wij zaten erbij. Kan ook niet anders met al die parate kennis na zovele jaren in huis. Een paar slimme jongens uit de 1e ronde hadden protest aangetekend waar de commissie intrapte zodat er in de halve finale toch 12 koppels waren i.p.v. 9. Maar ook deze ronde was een eitje voor ons, Mari had deze keer wat extra studie uren ingelast en dat kwam er nu uit. De finale dus… samen met Patrick Siemons en Mark Oerlemans(waar die de wijsheid vandaan haalden kwam ik later achter) en Peter Nooten(alleen maar Dabbers kennis) met Antonio v d Linden, de grote kenner van het Engels voetbal. De finale verliep precies zoals Mari en ik het ons gewenst hadden. Wij werden 3e, Peter en Antonio 2e en Mark en Patrick 1e. Hoe zij het flikten om 1e te worden weet ik ook niet maar ik zag Patrick wel de hele tijd met zijn telefoon bezig zijn. Daar hadden we natuurlijk wel een protest tegen in kunnen dienen maar och, het scenario verliep precies zoals wij wensten zoals ik al zei. Want volgend jaar gaan wij toeslaan, dan zijn al onze voorbereidende jaren niet voor niets geweest en zullen wij op het juiste moment pieken. Hopelijk zullen er dan weer net zoveel of liever nog meer deelnemers zijn die dan wel helaas kansloos zullen zijn.
Tot slot. Het was weer grandioos wat de commissie in elkaar gesleuteld had. Perfect georganiseerd met talloze leuke en interessante vragen. Er kon zelfs genoten worden van een aangepast Quiz menu en DJ Sander kreeg in de 3e helft de kantine helemaal op zijn kop. Ook was er nog een leuk intermezzo met de huldiging van “onze” tweeling Albert en Henk Emmen die 50 jaar lid zijn van Olympia. Jammer vond ik dan weer dat de mensen niet even 5 minuutjes het respect op kunnen brengen hiervoor en maar gewoon door blijven kletsen. Zonder deze mensen van het 1e uur zou er waarschijnlijk helemaal geen Quiz geweest zijn.
Ik wil in ieder geval Mark, Rob en Hans hartelijk bedanken voor weer een zeer geslaagde Olympia avond en hopelijk gaan ze in ieder geval door tot de 10 en dan kan Jonas beginnen om het roer over te nemen. Mannen bedankt ik heb er van genoten en ik denk velen met mij.
Henk Eberson…
|
Hoofdsponsors
4 dagen geleden via web
Retweeted 5 dagen geleden via Twitter for iPhone • 1 retweet
Retweeted 5 dagen geleden via Twitter for iPhone • 1 retweet
Olympia Tweeted
Gastenboek
Wij feliciteren
|
V.V. Olympia'60 - Sportpark Crispijn - Crispijnhof 8 - 5101 BL Dongen


